KLICTRAVEL.CZ > Růžová > U Stehlíků

U Stehlíků
Růžová

   V Českém Švýcarsku oddělená bystřinou Kamenicí od pohraničního hřebenu leží trojúhelníková Bynovecká plošina ohraničená třemi vrchy Bynoveckým (419 m), Růžovským (619 m) a Janovským (347 m) a na ní uprostřed úrodných polí obklopených lesy stojí ves Růžová.
   Za barokním kostelem sv. Petra a Pavla z r. 1711 směrem na Janov stojí pension "U STEHLÍKŮ". Na pozemku 3 200 m2, kromě travnatého hřiště, kde je možnost hrát badminton, malý fotbálek,petanque a pod., je také postavena dřevená pergola s krbem. Toto místo přímo vybízí k večernímu posezení při grilování a popíjení piva Gambrinus. Majitelé pensionu jsou manželé Stehlíkovi, kteří také pension sami provozují. V přízemí jsou nově zrekonstruované toalety, kuchyň a prostorná stylová restaurace pro hosty. Celkem je zde 14 pokojů tj, 40 lůžek.
   Na hosty zde dýchne atmosféra příjemného prostředí, klidu a pohody. Dům je z velké části zrekonstruován ze staré roubenky z r. 1874. Překrásné okolí a možnosti zimní i letní rekreace a dostatek přírodních krás, kulturně historických památek, cyklotras, lákají stovky návštěvníků.

Kontaktní informace

U Stehlíků Růžová

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
U Stehlíků  - Růžová

U Stehlíků

Cykloturistika Parkoviště WC Restaurace Zvířata povolena Bowling Sprcha na patře Venkovní gril Venkovní hřiště

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * WC na chodbě

Aktivity:

 

U Stehlíků - Odeslat dotaz na ubytování

Dotaz
  

Opište prosím kontrolní kód na obrázku.