KLICTRAVEL.CZ > Mikulášovice > Penzion BALNIKA ***

Penzion BALNIKA ***
Mikulášovice

   Penzion se nachází v klidné části města Mikulášovice v severních Čechách. Byl vybudován ze staré školní budovy postavené v roce 1910. Nabízíme ubytování v osmi pokojích s celkovou kapacitou dvacet lůžek. Jedná se o pět dvoulůžkových, dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Na každém pokoji je sociální zařízení. (WC, sprcha, umyvadlo). Dva pokoje mají bezbariérový přístup. Celý penzion má bezdrátové WiFi připojení k internetu. 

  V penzionu máte k dispozici ubytování, restauraci, masáže, různé druhy zábalů, dále připravujeme saunu, whirpool vanu, přísadové koupele a pivní lázeň. 


  Okolí nabízí mnoho možností pro využití volného času. Je zde krásná příroda, kterou si můžete prohlédnout i z nejsevernější rozhledny v České republice se jménem „Tanečnice“. Pro milovníky cyklistiky jsou k dispozici dobře značené trasy propojené mezi Českou republikou a Německem. Národní parky České a Saské Švýcarsko i CHKO Labské pískovce nabízí mnoho příležitostí na toulky okolní krajinou.

Doplňkové služby
Mezi nabízené služby patří například květiny na pokoji, ovoce na pokoj, snídaně do postele. Dále uložení kol, lyží a parkování motorek v garáži. Parkoviště hlídané kamerovým systémem. Možnost pronájmu sportovní haly, tenisových a volejbalových kurtů, fotbalového hřiště.

Kontaktní informace

Penzion BALNIKA *** Mikulášovice

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Penzion BALNIKA *** - Mikulášovice

Penzion BALNIKA ***

Cykloturistika Parkoviště Sauna Sprcha TV Umyvadlo na pokoji WC Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Nekuřácké pokoje Internet Bezbariérový přístup Garáž Plná penze Tenis venkovní Úschovna kol Venkovní gril Venkovní hřiště Whirpool

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Vana * Lyžárna * Masáže * Relaxation Centre * Wellness centrum

Aktivity:

 

Ceník - Penzion BALNIKA Mikulášovice

TermínOsoba / noc
01.10.2014 - 20.12.2014390 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování beze stravy - vlastní vaření
V ceně není zahrnuto:Pobytová taxa
Slevy:Děti do 3 let zdarma, do 10 let 10 % sleva.
Za příplatek:Polopenze 150 Kč
Plná penze 250 Kč
snídaně 70 CZK

Fotografie - ubytování Penzion BALNIKA Mikulášovice


Mapa