KLICTRAVEL.CZ > Doubice > Doubické chalupy

Doubické chalupy
Doubice

Penzion se nachází v centru obce Doubice na hranici dvou chráněných krajinných oblastí - Lužických hor a Labských pískovců a Národního parku České Švýcarsko. Obec je prakticky vstupní branou do národního parku.

Nově postavený penzion (v roce 2007) Vám nabízí příjemné a pohodlné ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech se dvěmi ložnicemi, které jsou situovány ve dvou budovách. Ve třetí budově najdete recepci.

Penzion je určen těm, kteří chtějí prožít klidnou rodinnou dovolenou s možností velkého výběru pěších turistických či cyklistických stezek, být blízko sportovním aktivitám a přitom mít příjemné zázemí s milým personálem, kam se rádi, příjemně unaveni, budete večer vracet k načerpání nových sil.

Samotné prostředí pensionu, komfortní apartmány, zahrada s jezírkem a s posezením na čerstvém vzduchu Vám umocní relaxaci a příjemně strávené dny v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor.

Kontaktní informace

Doubické chalupy Doubice

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Doubické chalupy  - Doubice

Doubické chalupy

Cykloturistika Parkoviště Sprcha Umyvadlo na pokoji WC TV / Sat Možnost vlastního vaření Internet Apartmán Venkovní hřiště

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Terasa * Lednice

Aktivity:

 

Ceník - Doubické chalupy Doubice

TermínApartmán 1-2 osoby3. osoba4. osoba
01.10.2014 - 20.12.20141300 Kč300 Kč200 Kč
V ceně zahrnuto:Ubytování beze stravy - vlastní vaření
Doplňující informace:pouze celé týdny od soboty do soboty
V terminu od 01.07.2013 do 31.08.2013 je mozne rezervovat pobyt minimálně na 7 nocí a to vždy od soboty (neděle) do soboty (neděle).

Fotografie - ubytování Doubické chalupy Doubice


Mapa